روانشناسی در مورد اینکه شرکاء با توجه به وفاداری که از یکدیگر انتظار دارند ، مکلف به برقراری رابطه جنسی با شرکای خود بودند ، گفت: اگر افراد نیازهایی داشته باشند که در خارج از رابطه راضی نباشند ، برای آنها منطقی است که انتظار داشته باشند این نیازها در داخل برآورده شوند ارتباط اما در عین حال ، به راحتی قابل درک نیستیم که به مردم بگوییم که باید در یک رابطه کارهایی انجام دهند ، حتی یک مؤلفه به طور کلی پذیرفته شده از یک رابطه متعهد بزرگسالان مانند روابط جنسی. در پایان ، من به دلیل درگیری بین مسئولیت های مبهم تعریف شده شرکا در یک رابطه و استقلال شخصی آنها ، به خصوص در مورد فعالیت جنسی ، نمی توانم به هیچ وجه جواب قطعی بدهم.

اما این پست با این سؤال پایان یافت که ما اکنون به آن خواهیم پرداخت: آیا عدم وجود رابطه جنسی در رابطه موجب خیانت می شود؟
 حتی برای کسانی که جواب مثبت می دهند ، قبل از انجام این نتیجه گیری مواردی وجود دارد که باید در مورد آنها فکر کنند. برای اولین بار ، این خطر وجود دارد که دلالت کند که هر شکافی در فعالیت جنسی در رابطه خیانت را توجیه می کند ، که ممکن است برای بعضی از افراد اینگونه بیان شود که می توانند اولین باری باشند که شریک زندگی خود گفت: "توانایی برقراری رابطه را ندارد". آیا باید تعهد خود را برآورده کردن نیازهای جنسی شریک زندگی تأیید کرد.
 لطفاً اعتماد كنید كه من این سؤال را به راحتی نپرسیدم: من فکر می کنم اختلاف نظر جدی در این مورد وجود داشته باشد و آن اختلاف نظر را به طور چشمگیری پیچیده می کند. شاید ما باید بپرسیم: اینکه فرد نیازهای جنسی خود را برآورده کند ، چه معنایی دارد؟ برای پاسخ به این مسئله ، ترسیم موازی دیگری با تقلب مفید خواهد بود. در یک پست قبلی ، من نوشتم که تقلب در یک رابطه به معنای آنچه هرکدام از شرکا فکر می کنند معنی دارد است.
 اگر دوست پسرتان وقتی با مرد دیگری متن می نویسید ناراحت است ، یا دوست دختر شما هنگام ناهارهای کاری با دستیار خود دوست ندارد آن را دوست داشته باشید ، این باید به عنوان تقلب حساب شود زیرا هیچ کس نباید در روابطی باشد که یک شریک زندگی به طریقی در آن عمل کند. که شریک دیگر آن را رد می کند. در پاسخ به سؤال فوق ، در مورد میزان و نوع جنسی که نیازهای فرد را برآورده می کند ، آیا باید همان استدلال را اعمال کنیم؟ آیا می توانیم بگوییم هر شخصی احساس کند به او احتیاج دارد همان چیزی است که آن شخص باید از شریک زندگی خود انتظار داشته باشد؟
 من می گویم بله: هر شریک زندگی لیاقت خود را در روابط برقرار می کند و نیازهای خود را برآورده می کند ، هر چه ممکن باشد - به ویژه هنگامی که این نیازها در خارج از رابطه برآورده نشود. اگر هر دو نفر نیازهای اساسی خود را نداشته باشند و خواسته هایشان راضی شوند ، در روابط مشکلی ایجاد می شود ، چه نتیجه ای باشد و چه دلیل آن نیازهای ناامید کننده. اما فکر نمی کنم تعریف نیازها مسئله واقعی در اینجا باشد. سوال اصلی ما این بود: اگر شریک زندگی در روابط خود راضی نیست ، آیا این امر نقض قوانین آن رابطه را با خیانت توجیه می کند؟ هرچه رابطه جنسی ناکافی برای هر شخص خاص باشد - حتی اگر این مسئله را خیانت به تعهد شریک زندگی خود بدانیم - واقعیت این است که خیانت فقط آن را بدتر می کند. ("دو اشتباه" و همه.) علاوه بر این ، خیانت شخص ثالثی را به وجود می آورد که مشکلی بین دو نفر است ، و این ممکن است تنها مشکلاتی را که در وهله اول منجر به خراب شدن رابطه می شود ، تشدید کند.  
ذهن زیبا ، ,رابطه ,کند ,جنسی ,شریک ,زندگی ,شریک زندگی ,می کند ,را برآورده ,خود را ,یک رابطهمنبع

چگونه به درستی با طرف مقابلمان به بحث بپردازیم؟

4 نمونه از مشکلات روابط عاطفی امروزه

طرحواره درمانی چیست؟

انواع اختلال های شخصیت

اختلال دو قطبی چیست؟

وقتی شریک زندگی شما نیازهایتان را برآورده نمی‌کند چکار باید کرد؟

توجه چیست؟ در زندگی به چه چیزهایی باید توجه کرد؟

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین جستجو ها

دونه دونه اسنپ متخصص قلب ماهر در شرق تهران poya زودتر دانستنی های علمی آموزشی خبری تفریحی گــالــری لــایــف انجام پروژه های شبیه ساری شبکه اینجا همه چی درهمه خرید بانک شماره موبایل فروش مجموعه همراه اول و ایرانسل